Івано-Франківськ

вул. Набережна ім. Стефаника, 87

вул. Івасюка, 11

050 546-35-16

098 254 57-83

if.kamin2010@gmail.com

Електричні каміни

Електричний камін, який має ефект справжнього, живого, вогню або як його ще називають — декоративний камін незмінно користується великим попитом в Івано-Франківську та інших містах завдяки своїм унікальним якостям:

  1. Естетичність. Електрокамін прекрасно імітує полум'я, і при цьому позбавлений складнощів в установці та догляді, характерних для дров'яного каміна. Не має він і таких «неприємностей», як кіптява, бруд і сажа, що неминуче супроводжують топку звичайного каміна.
  2. Економічність. Електричні каміни можуть працювати як з обігрівом, так і без нього, це дозволяє отримувати радість від споглядання полум'я, навіть в теплі пори року, не боячись надлишкового тепла! У декоративному режимі споживання електрики зовсім незначне, таким чином, експлуатаційні витрати у електрокамінів невеликі.
  3. Технологічність. Сучасні електрокаміни  володіють такими корисними та ефективними функціями як функція термостата — автоматичне підтримання  заданої температури; дистанційне керування електричним каміном; можливість змінювати вид полум'я та можливість додавати звуки горіння полум'я, потріскування дров.
  4. Реалістичність. Технології імітації полум'я каміна постійно розвиваються, у різних виробників вони мають свої особливості: одні надзвичайно реалістичні, інші заворожують своєю нереальністю та фантастичністю.

Різноманітність стилів і варіантів оформлення порталів та топок для сучасних електричних камінів вражає уяву. Завдяки цьому Ви можете купити електрокамін, що відмінно вписується у Ваш існуючий  інтер'єр! Це може бути і недорога модель у вигляді грубки, і розкішний вікторіанський камін в мармуровому порталі. Є варіанти настінних електрокамінів і кутових порталів під електричне вогнище. Для дизайнерів і любителів зібрати камін своїми руками можна вибрати вбудовану в стіну електричну топку для нестандартного оформлення інтер'єру. Електричний камін гарний скрізь: у міській квартирі і заміському будинку, в робочому кабінеті і бібліотеці. Каміни з електричними топками все частіше замінюють собою опалювальні печі для дачі або котеджу. Все ширше використовуються електричні каміни і в громадських місцях: в ресторанах, в кафе, в готелях, клініках. Скрізь і завжди вогонь або його імітація здатні зігріти душу і підняти настрій!