Івано-Франківськ

вул. Набережна ім. Стефаника, 87

вул. Івасюка, 11

050 546-35-16

098 254 57-83

if.kamin2010@gmail.com

Буржуйки і окремі каміни

«Галерея камінів» пропонує широкий вибір печей-камінів або буржуйки в Івано-Франківську. У нас ви можете знайти печі-буржуйки на будь-який смак і колір, представлена більшість світових виробників.

Сучасні печі-буржуйки дуже надійні, зручні, компактні і володіють малою вагою. Це відмінний варіант, якщо немає можливості заливати фундамент під камін. На більшості сучасних буржуйок є можливість приготування їжі. До речі, оглядовість вогню у деяких моделей цих печей нарівні з каміном та й по потужності буржуйки особливо не відстають — від 3 до 13кВт. Звичайна буржуйка виявляється досить серйозним опалювальним пристроєм, наприклад модель на 12кВт здатна опалити до 120 м2. Тривалість горіння однієї підкладки дров до 7 годин,  досягається це шляхом можливості регулювання горіння за допомогою контролю надходження повітря в камеру згоряння і регулювання тяги в димоході. Крім цього в деяких моделях буржуйок в Івано-Франківську є система подвійного допалювання, яка підвищує ККД до 85% і покращує екологічність.

«Галерея камінів» гарантує найвищі критерії вашої безпеки при експлуатації буржуйок. Наша впевненість у якості та безпеціи продукції спирається на багаторічний досвід наших європейських партнерів, які мають відомі бренди в цьому сегменті послуг. Вам тільки потрібно зробити дзвінок за вказаними номерами телефонів, щоб отримати повну консультацію про вибраний вами товар, його характеристики, ціну і можливі знижки.