Івано-Франківськ

вул. Набережна ім. Стефаника, 87

вул. Івасюка, 11

050 546-35-16

098 254 57-83

if.kamin2010@gmail.com

Камін — високотехнологічний пристрій і ефективний елемент інтер'єру. За його допомогою можна надати домашній і затишний вигляд будь-якому приміщенню, камін зігріє ваш будинок в холодні часи та чудово підкреслить стиль приміщення, а також відмінний смак свого власника. «Галерея камінів» є мережею магазинів, які мають представництва в Івано-Франківську, Львові та Чернівцях. Основним напрямком роботи компанії можна назвати продаж камінів в Івано-Франківську та інших містах, чавунних топок, буржуйок, кахельних печей, біокамінів, а також великої кількості аксесуарів і супутніх товарів.

Переваги «Галереї камінів»

Великий вибір. «Галерея камінів» включає найбільш різноманітні каміни в Івано-Франківську, Львові та інших містах. Весь асортимент здатний гарантовано вразити уяву будь-якого покупця. Компанія здійснює роботу безпосередньо з провідними виробниками — це дозволяє запропонувати якісну продукцію за найбільш доступними цінами.

Професіоналізм. Компанія приділяє велику увагу підготовці своїх співробітників. Її менеджери чудово знають асортимент і завжди можуть допомогти з вибором. Весь персонал обов'язково проходить навчання безпосередньо у компаній-виробників. 

Індивідуальний дизайн. Крім стандартного асортименту, Галереєю камінів розробляються індивідуальні проекти камінів. Завдяки подібній співпраці з фабриками-виробниками, компанія може доопрацювати абсолютно будь-яку модель асортименту відповідно до побажань замовника, а також розробити абсолютно нову модель. З цією метою працює 3D дизайнер, який створює тривимірні моделі каміна за описами покупців.

Сервіс. Менеджери наших салонів-магазинів допомагають підібрати не тільки відповідні опалювальні прилади, а й провести потрібний розрахунок вартості необхідної комплектації. Вони також консультують щодо термінів доставки і збірки. Компанія пропонує послуги з доставки покупок не тільки на території Івано-Франківська, Львова та Чернівців, а також й по інших регіонах. Наша монтажна бригада якісно і швидко змонтує камін з урахуванням всіх індивідуальних побажань.

Надійність. «Галерея камінів» на ринку працює вже більше двадцяти двох років. Покупці з багатьох областей України вже встигли переконатися в хорошій якості і високому рівні надійності продукції компанії.

Розташування, матеріал та стиль камінів

Камін може розташовуватися безпосередньо в центрі кімнати, в кутку або вздовж стіни. У поціновувачів мінімалізму популярністю користуються каміни вбудованого типу. Вибір розташування виробу визначається питанням особистих переваг, проте в незалежності від цього показника будь-який камін буде відмінно зігрівати холодними вечорами.

Компанія пропонує найрізноманітніший асортимент матеріалів для виготовлення облицювань камінів. Найбільш поширеними з них можна назвати натуральний мармур і природний камінь, проте в салонах можна знайти незвичайні облицювання з дерева або металу.

Варто згадати стиль, в якому виконується облицювання. У даному питанні також має місце різноманітність. Це може бути модерн, класичний стиль, стиль кантрі, мінімалізм, баварський авангард і багато інших. У салонах можна вибрати камін, потім купити його, а також отримати потрібний спектр послуг щодо його доставки і установки.

Звертайтеся до нас в Івано-Франківську та інших містах і ми, «Галерея камінів», подбаємо, що Ваш камін приносив Вам тепло і радість!